Sale

2000+ Tegels

Kom eens langs in onze winkel of shop online.

Onderhoudsvrij & Duurzaam

Keramische tegels zijn slijt-, kleur- en maatvast.

Eigen import

Gegarandeerd de best mogelijke prijs.

Gratis verzending

Vanaf € 850 in Nederland, niet op de Waddeneilanden. Afhalen in Bolsward is altijd gratis.

Granito en Terrazzo vloertegels

Vives Micra Yotta 20×20

Terrazzo of granito vloertegels Vives Micra Yotta 20×20 online bestellen bij Vlagsma tegelwalhalla! ✅ Bestel makkelijk online ✅ Onderhoudsvrij ✅ Duurzaam. 

€ 44,95
incl. BTW
€ 44,95
incl. BTW per m2
€ 44,95
Per doos (1 m²)
Levertijdcirca 3 weken
Bezorgkosten€ 60 in Nederland, gratis vanaf € 850 (Waddeneilanden speciaal tarief)
AfhalenGratis in onze showroom in Bolsward

We leveren uitsluitend hele dozen. Je ingevoerde hoeveelheid wordt naar boven afgerond op hele dozen.

1 (1 m2)
€ 44,95

Combineer met

df10 grijs

Sopro Designvoeg 5 kg Grijs

info

31,25

Kom langs in Bolsward

In onze showroom helpen we je graag met je bestelling.

Henk Vlagsma

Hulp nodig bij je bestelling?

Beschrijving

Vives Micra yotta 20×20 kopen? Vlagsma tegelwalhalla

Terrazzo is helemaal terug van weggeweest. Deze prachtige tegelsoort is bekend uit de Art Deco tijd. Met de vloertegel Vives Micra yotta 20×20 komt het Spaanse Vives Azulejos met een vernieuwde imitatie uitvoering van de terrazzotegel. Naast de zwarte en witte effen tegel zijn er 5 decortegels, waarvan de Micra yotta er één is. De tegel is ideaal in combinatie met vloerverwarming en zeer geschikt voor toepassing in je badkamer, toilet, hal of keuken. De tegels kunnen mogelijk ook op de wand worden toegepast. Deze keramische tegels zijn in tegelstelling tot het echte terrazzo onderhoudsvrij.

Kenmerken Micra

Deze tegels hebben rechte kanten, maar zijn niet gezaagd. We raden aan om een voegbreedte van 3 mm aan te houden. De dikte van de tegel is 8 mm. Naast de twee effen tinten hebben we ook 5 decortegels in deze serie opgenomen in ons assortiment.

  • ✔️ Afwerking: Mat
  • ✔️ Kleur: wit/zwart gespikkeld
  • ✔️ Voegbreedte: 3 mm
  • ✔️ Dikte: 8 mm
  • ✔️ Levertijd: Circa 3 weken

Meer informatie vind je onder ‘Extra informatie’. Heb je nog vragen? Klik hier en vul het contactformulier in.

Vives Micra Blanco 20x20

Productfoto’s tonen de kleur en uitstraling van de tegel. Sfeerbeelden geven een indruk van de toepassing. Door belichting, scherminstellingen en productieverschillen kan de werkelijke kleur afwijken. Bekijk de tegel in onze showroom.

Aanvullende informatie

Afmeting

20×20 cm

Afwerking

mat

Artikelnummer

100202680

Dikte

8 mm

Gerectificeerd

Nee

Gewicht verpakking

18 kg

Inhoud per doos

1 m2

Kleur

zwart wit gespikkeld

Levertijd

circa 3 weken

Merk

Vives

Serie

Micra

Vorm

Vierkant

Vorstbestendig

Nee

Meer tegels

Sale

Granito en Terrazzo vloertegels

Vives Micra Atto 20×20

44,95

p/m2

Sale

Granito en Terrazzo vloertegels

Vives Micra Blanco 20×20

44,95

p/m2

Sale

Granito en Terrazzo vloertegels

Vives Micra Grafito 20×20

44,95

p/m2

Sale

Granito en Terrazzo vloertegels

Vives Micra Quetta 20×20

44,95

p/m2

Bereken hoeveel tegels je nodig hebt

Bij Vlagsma bestel je tegels per doos. Om het aantal dozen te bepalen vul je de te betegelde oppervlakte in (m2). Bereken je oppervlakte eenvoudig via onderstaande calculator.