Sale

Direct leverbaar

2000+ Tegels

Kom eens langs in onze winkel of shop online.

Onderhoudsvrij & Duurzaam

Keramische tegels zijn slijt-, kleur- en maatvast.

Eigen import

Gegarandeerd de best mogelijke prijs.

Gratis verzending

Vanaf € 850 in Nederland, niet op de Waddeneilanden. Afhalen in Bolsward is altijd gratis.

betonlook wandtegels cifre cricket pearl 30x60

Cifre Cricket Pearl 30×60

Betonlook wandtegels Cifre Cricket Pearl 30×60 bij Vlagsma Tegelwalhalla in Bolsward. ✅ Bestel makkelijk online ✅ Onderhoudsvrij ✅ Duurzaam.

€ 44,91
incl. BTW
€ 24,95
incl. BTW per m2
€ 44,91
Per doos (1,8 m²)
Levertijdcirca 3 weken
Bezorgkosten€ 60 in Nederland, gratis vanaf € 850 (Waddeneilanden speciaal tarief)
AfhalenGratis in onze showroom in Bolsward

We leveren uitsluitend hele dozen. Je ingevoerde hoeveelheid wordt naar boven afgerond op hele dozen.

1 (1,8 m2)
€ 44,91

Combineer met

Kom langs in Bolsward

In onze showroom helpen we je graag met je bestelling.

Henk Vlagsma

Hulp nodig bij je bestelling?

Beschrijving

Cifre Cricket pearl 30×60 kopen? Vlagsma tegelwalhalla

De wandtegel Cifre Cricket Pearl 30×60 is een wandtegel betonlook uit de cricket serie van Cifre Ceramica uit Spanje. Deze rechthoekige wandtegels vormen een prima basis voor de wanden in de  badkamer of het toilet. De tegels zijn vlak en mat van oppervlak en zeer geschikt voor toepassing in de badkamer, toilet of keuken. Langwerpige wandtegels zijn op vele manieren op de wand te plaatsen. Deze tegels worden vaak liggend toegepast in de badkamer. Voor de accenten in de badkamer of het toilet kan een meer in het oog springende tegel worden gebruikt.

Kenmerken Cricket

Het formaat van 30×60 cm kan in een halfsteens motief of recht boven elkaar worden geplaatst. De meeste rust wordt gecreëerd als de tegels boven elkaar worden toegepast. Door het formaat van 30×60 zullen weinig voegen ontstaan en dit geeft de ruimte rust. Dit wordt nog eens versterkt door de matte uitvoering van de tegel. Er kan bij deze tegels een voegbreedte van 2 tot 3 mm worden aangehouden. De dikte van de wandtegel Cifre Cricket Pearl is 8 mm. Onderstaand hebben we de belangrijkste kenmerken van de Cifre Cricket Pearl 30×60 opgesomd:

  • ✔️ Afwerking: Mat
  • ✔️ Kleur: licht grijs
  • ✔️ Plaatsing: Halfsteens motief of recht boven elkaar
  • ✔️ Voegbreedte: 2-3 mm
  • ✔️ Dikte: 8 mm
  • ✔️ Levertijd: Circa 3 weken

Cifre cricket pearl 30x60 bij Vlagsma tegelwalhalla

Meer informatie vind je onder ‘Extra informatie’. Heb je nog vragen? Klik hier en vul het contactformulier in.

Productfoto’s tonen de kleur en uitstraling van de tegel. Sfeerbeelden geven een indruk van de toepassing. Door belichting, scherminstellingen en productieverschillen kan de werkelijke kleur afwijken. Bekijk de tegel in onze showroom.

Aanvullende informatie

Afmeting

30×60 cm

Afwerking

mat

Artikelnummer

100202667

Dikte

8 mm

Gerectificeerd

Nee

Gewicht verpakking

24,50 kg

Inhoud per doos

1.8 m2

Kleur

Licht grijs

Levertijd

circa 3 weken

Merk

Cifre

Serie

Cricket

Vorm

Rechthoek

Vorstbestendig

Nee

Meer tegels

Sale

Direct leverbaar

Cifre beton grey 25x50 cm-Vlagsma tegelwalhalla

Restantpartij – Cifre Beton grey 25×50

19,50

p/m2

Sale

Direct leverbaar

Cifre Cricket sand bij Vlagsma tegelwalhalla

Cifre Cricket Sand 30×60

24,95

p/m2

Sale

Direct leverbaar

cricket white 30x60

Cifre Cricket White 30×60

24,95

p/m2

Bereken hoeveel tegels je nodig hebt

Bij Vlagsma bestel je tegels per doos. Om het aantal dozen te bepalen vul je de te betegelde oppervlakte in (m2). Bereken je oppervlakte eenvoudig via onderstaande calculator.