Beschrijving
Kitkat tegels Vilar Albaro Nairobi Arrow Moss 20×20 kopen? Vlagsma Tegelwalhalla
De Vilar Albaro Nairobi Arrow Moss heeft een warme mosgroene kleur met olijfkleurige en goudgele nuances. Het glanzende reliëf geeft deze keramische wandtegel een levendig oppervlak met duidelijke lichtaccenten. Binnen het formaat van 20 × 20 cm zorgen smalle kitkatstroken voor een verfijnde verdeling. Een sfeervolle keuze voor een keukenachterwand of een accent in de badkamer en het toilet.
Warme uitstraling in Moss
Moss laat op de afbeelding een combinatie zien van donkere groentinten en lichtere, bijna okerkleurige accenten. De kleurnuances volgen de gevormde vlakken en geven het oppervlak diepte. Naast witte kastfronten komt het groen duidelijk naar voren. Met een beige blad en bronzen accessoires benadruk je juist de warme ondertoon.
De glanzende afwerking versterkt het verschil tussen de lichte en donkere delen. De langwerpige reliëfstroken hebben schuine vlakken en puntige uiteinden die samen een regelmatig patroon vormen. Je bestelt een vierkante tegel van 20 × 20 cm met een kleinere interne verdeling. Verticaal geplaatst krijgen de lijnen een opwaarts ritme.
Geschikt voor verschillende ruimtes
Deze mosgroene wandtegels passen bijvoorbeeld achter het werkblad van een lichte keuken, tussen het blad en een doorlopende wandplank. In de badkamer kun je de achterzijde van een badnis ermee bekleden. Als toilettegels komt Moss mooi tot zijn recht in een nis achter een klein fonteintje.
Herhaal een olijfgroene of okerkleurige tint in accessoires om keuken, badkamer en toilet met elkaar te verbinden. Rustige omliggende vlakken laten de kleurtekening goed uitkomen. Verwerk de tegels in recht verband met een voegbreedte van 2 mm. Een warme grijze voeg sluit aan bij de donkere details zonder een sterk contrast te maken.
Wat is een keramische tegel?
Keramische wandtegels zijn onderhoudsvrij en eenvoudig schoon te maken. Nairobi Arrow Moss combineert dit gemak met warme groennuances en een glanzend reliëf dat de wand verlevendigt.
Technische gegevens
- Kleur: Moss
- Afwerking: Glans
- Formaat: 20 × 20 cm
- Dikte: 8 mm
- Voegbreedte: 2 mm
- Legpatroon: Recht verband
- Herkomst: Spanje
- Fabrikant: Vilar Albaro
Bestel de Vilar Albaro Nairobi Arrow Moss bij Vlagsma Tegelwalhalla. Bezoek onze showroom in Bolsward voor persoonlijk advies over kleur, voeg en combinaties met andere tegels. Wij leveren in Nederland en België.
Heb je nog vragen? Klik hier en vul het contactformulier in.
Productfoto’s tonen de kleur en uitstraling van de tegel. Sfeerbeelden geven een indruk van de toepassing. Door belichting, scherminstellingen en productieverschillen kan de werkelijke kleur afwijken. Bekijk de tegel in onze showroom.












